ژل ژوویدرم ولیفت چیست؟

ژل ژوویدرم ولیفت همراه با لیدوکائین، جدیدترین محصول سری ژوویدرم است. مواد سازنده این محصول اسید هیالورونیک (HA) است که توسط تکنولوژی منحصر بفرد VYCROSS  ساخته شده است. این گزینه درمان همه کاره برای بیمارانی است که به دنبال یک چهره بی نظیر، طبیعی با حداقل تورم با نتیجه طولانی مدت هستند.

با گذشت زمان، گونه‌ها، چانه و فک بالا ممکن است تحت تاثیر فرآیند پیری طبیعی قرار بگیرند: از دست دادن حجم یا زیبایی، و ظاهر شدن چروک های "استاتیک"، مانند چروک های عمیق تر در نواحی اطراف بینی یکی از نگرانی‌های مهم پیری است.

ژل ژوویدرم ولیفت با لیدوکائین برای صاف و از بین بردن چروکهای عمیق برای جلوه‌ی زیباتر و همچنین تغییر و هر چه طبیعی‌تر نشان دادن خطوط چهره طراحی شده است.

ژل ژوویدرم ولیفت با لیدوکائین ،برای اثرگذاری و شکل دادن و درمان وارفتگی های عمیق پوست مانند چروک های اطراف بینی، ، یک روش درمان جدید ارائه می دهد که برآورد شده برای ارائه نتایج صاف و طولانی مدت تا 18 ماه است.

آماده شدن برای ژوویدرم

قبل از درمان با ژوویدرم با یک متخصص پزشکی درباره اهداف و انتظارات زیباشناختی خود صحبت کنید. روش هایی که از ژوویدرم استفاده می کنند حداقل تهاجمی هستند، به طوری که اغلب در همان روز مشاوره انجام می شوند. این روش حداقل تهاجمی است و نیازی به آماده سازی زیاد ندارد.

خطرات و عوارض جانبی

شما می توانید انتظار مقداری تورم و کبودی را داشته باشید. سایر عوارض جانبی رایج عبارتند از:

  • قرمزی
  • حساسیت به لمس

ادامه مطلب.....

        دکتر فرامرز صفایی پیروز | بورد تخصصی جراحی عمومی ( پلاستیک - ترمیمی )